Заступниця Єрмака звільнилася з Офісу президента
Заступник глави Офісу президента Юлія Ковалів написала заяву про звільнення за власним бажанням. Вона прийшла на цю посаду у вересні 2019 року за голови ОП Андрія Богдана.
Про відставку Ковалів написала в Facebook, не роз'яснюючи її причини, зазначивши, що це був «неймовірний досвід і велика відповідальність у складний для країни час».
В ОП вже підтвердили, що Ковалів покинула займану посаду. «Володимир Зеленський цінує високий професіоналізм і націленість Юлії Ковалів на результат, тому вона залишається в команді глави держави для нових професійних звершень», - повідомили в Офісі президента.
Раніше у «Слузі народу» назвали причину відставки міністра ветеранів.
16 грудня Верховна Рада України відправила у відставку міністра у справах ветеранів Сергія Бесараба. Звільнення міністра захисту довкілля Абрамовського буде розглянуто пізніше.
Повідомлялось, що Мінветеранів, може очолити жінка.