+10° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Українська збірна залишається у топ-10 Паралімпіади в Токіо

Олег Бесараб 27 Серпня 2021 20:42

Після третього дня змагань Паралімпійських ігор у Токіо збірна України займає дев'яте місце в загальнокомандному медальному заліку.

Як повідомляє НОК, 27 серпня українські паралімпійці завоювали 2 золоті, 7 срібних і 4 бронзові медалі. Таким чином, на рахунку збірної України вже дев'яте місце в таблиці з 22 медалями: 3 золоті, 13 срібних та 6 бронзових. Лідерує команда Китаю, яка має 20 золотих медалей, друга позиція у британців.

Від України в Паралімпіаді беруть участь 143 спортсмени в 15 видах спорту.

Плавчиха Єлизавета Мерешко отримала першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх в Токіо. У перший день змагань Мерешко і ще одна українка Ганна Гончар завоювали медалі Паралімпіади на дистанції 50 метрів вільним стилем.

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар’яна Шевчук змогла завоювати друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсменка змогла підняти 125 кілограмів і здобути перемогу в змаганнях серед учасниць у вазі до 55 кг.

Третю золоту медаль дістала плавчиха Анна Стеценко.