Відео: «Барселона» і «Реал» видовищно зіграли внічию

Поділитись:

Іспанські футбольні клуби «Реал» і «Барселона» вчора, 6 лютого, зіграли в першому матчі півфіналу Кубка Іспанії. Ель Класіко закінчилося з рахунком 1:1, тому інтрига в чемпіонаті загострилася. На шостій хвилині Карім Бензема скористався помилкою гравця «Барси», віддав м’яч Лукасу Васкесу, а той відкрив рахунок у грі.

Після пропущеного гола каталонці взяли контроль над м’ячем. І це дало їм можливість зрівняти рахунок. У другому таймі Малком підхопив м’яч, який раніше вибив Серхіо Рамос, зламавши атаку Суареса. 1:1.

Після цього на поле вийшов Ліонель Мессі – і створив пару моментів. Удача швидше була на боці «Реала», але той нею не скористався: коли Тер Штеген залишив ворота «Барселони», Гарет Бейл не наважився вдарити по ним.

Нагадаємо, представники мадридського клубу «Реал» провели переговори з португальським тренером Жозе Моурінью. Він очолював «Реал» у 2010-2013 роках. Раніше «Реал» розмірковував над продажем кращого гравця світу, але вирішив продовжити співпрацю. Чутки про продаж підтверджували зацікавленість володарем «Золотого М’яча-2018» Лукою Модричем з боку «Інтера» і завершення його контракту з мадридцями влітку 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.