Керченський міст за добу вже чотири рази перекривали: утворилися великі затори
22 червня рух Керченським мостом уже чотири рази зупиняли для транспорту. Обмеження діяли з 06:30 до 07:29, з 08:00 до 08:40, з 11:07 до 12:11 та з 16:00 до 16:40.
Через регулярні перекриття на під'їздах до мосту утворилися значні затори. Станом на вечір у черзі перебували 995 автомобілів: 290 з боку російської Тамані та 705 з боку окупованої Керчі.
На тлі проблем із логістикою та паливом на півострові російська влада продовжує періодично зупиняти рух мостом, який залишається одним із ключових маршрутів сполучення між РФ та окупованим Кримом.
Джерело: Крим Реалії.
Окупаційна влада Криму оголосила про запровадження низки обмежень на тлі перебоїв з електропостачанням та проблем із паливом. Зокрема, найближчими днями на півострові призупинять продаж пального, а роботу громадського транспорту переведуть на спеціальні графіки. Також не працюватимуть пороми.
У ніч на 20 червня Сили оборони України завдали ударів по низці російських військових об'єктів. Серед цілей був міст у районі Генічеська, який окупанти використовують для перекидання техніки та забезпечення своїх військ між окупованим Кримом і південним фронтом.
У російському Таганрозі пошкодили електропідстанцію, яка забезпечувала живлення оборонного підприємства «Атлант-Аеро». Внаслідок цього робота виробничих ліній, пов’язаних із виготовленням безпілотників, була зірвана.