Сили оборони уразили центр космічного зв’язку РФ та низку військових об’єктів
Підрозділи Сил оборони України у ніч на 22 червня та протягом 21 червня завдали ударів по низці об’єктів російських окупаційних військ.
Зокрема, уражено центр космічного зв’язку «Дубна» в Московській області РФ, де, за даними українських військових, зафіксовано масштабне задимлення. Наслідки та обсяг завданих збитків уточнюються.
Також українські сили атакували полігон підготовки операторів БпЛА в районі Дебальцевого на тимчасово окупованій території Луганської області, а також пункти управління безпілотниками в районах Мирнограда та Перебудови на Донеччині.
Крім того, уражено командно-спостережні пункти противника в районі Ільок-Пеньковки Бєлгородської області РФ та поблизу Покровська на Донеччині.
Окремо повідомляється про удар по автомобільному мосту в районі Василівки Запорізької області, який, за даними української сторони, використовувався для переміщення військ та забезпечення російської армії.
У Генштабі наголосили, що операції спрямовані на послаблення логістики, управління та бойових можливостей противника.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
У російському Воронежі пролунала серія потужних вибухів через ймовірний ракетний удар.
У ніч проти 22 червня російська влада повідомила про масовану атаку безпілотників на Москву та низку регіонів РФ. За заявами російської сторони, на підльоті до столиці нібито було знищено 59 дронів.
У тимчасово окупованому Армянську, що на території Кримського півострова, внаслідок нічної атаки безпілотників загорілася будівля прикордонної служби Федеральної служби безпеки Російської Федерації.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжить нарощувати далекобійні удари по території РФ та розширювати можливості власних безпілотників.