Ще один британський міністр подав у відставку
Міністр Великої Британії у справах і дітей Вілл Куінс подав у відставку, заявивши, що у нього «не було вибору».
Про це йдеться у повідомленні міністра в Twitter.
«З великим сумом і жалем, сьогодні вранці я подав прем'єр-міністру прохання про відставку. Я бажаю своєму наступнику всього хорошого - це найкраща робота в уряді», - заявив міністр.
Зазначимо, що минулого тижня в Британії розгорівся скандал, коли стало відомо, що заступник головного організатора правлячої Консервативної партії в Палаті громад Кріс Пінчер влаштував п'яний дебош в елітному лондонському клубі для консерваторів «Карлтон» на Пікаділлі. Після політик подав у відставку.
Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон ясно дав зрозуміти, що планує залишитися на посаді після відставок двох міністрів і вже призначили їм заміну.