Німеччина передала Україні броньовики та пообіцяла додаткові гармати
Україна отримала від Німеччини за останній тиждень 20 бронеавтомобілів Dingo і два транспортери танків Oshkosh. На черзі – самохідний артилерійський дивізіон.
Про це йдеться в інформації на сайті німецького уряду. Загальна кількість переданих Україні німецьких бронеавтомобілів Dingo cтановить 50, тягачів M1079 Oshkosh – 12.
Також німецький уряд анонсував передання 18 колісних самохідних гаубиць RCH калібру 155 міліметрів, 80 пікапів, 90 протидронних датчиків, та засобів перешкод, два ангарні намети й сім вантажних автомобілів 8х6.
Нагадаємо, Німеччина прозвітувала про передання Україні мостоукладальних танків BIBER, восьми надводних безпілотників, 12 прикордонних автомобілів, чотирьох тисяч спальних мішків, запасних частини до гелікоптерів Мі-24 й 30 машин швидкої допомоги.
Як повідомлялося, Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги, до якого увійшли розвідувальні БПЛА.
Раніше Берлін передав Києву ще шість зенітних самохідних установок Gepard і 6 тисяч боєприпасів для них.
Нещодавно Україна отримала від ФРН дві реактивні системи залпового вогню Mars II. Також уряд Німеччини вирішив передати Україні додаткові ракети для комплексів ППО IRIS-T і бронемашини Dingo.
Крім того, Німеччина допоможе розшукати зниклих безвісти через вторгнення рф.