$ 44.62 € 51.49 zł 12.14
+16° Київ +18° Варшава +19° Вашингтон

Кремль звинуватив Україну в «посиленні провокацій на Донбасі»

UA.NEWS 17 Лютого 2022 14:24
Кремль звинуватив Україну в «посиленні провокацій на Донбасі»

У Кремлі заявили про «посилення провокаційних дій Києва вздовж лінії розмежування на Донбасі за останню добу». Там «знайомляться з матеріалами ЗМІ щодо поточної ситуації на південному сході України, констатуючи, що ситуація в цьому регіоні нагнітається», повідомив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

Про це пише ТАСС.

«Ми чуємо протягом останньої доби повідомлення про те, що, мовляв, Росія зберігає величезний ударний потенціал на кордоні, але йдеться про нашу власну територію. Але ніхто, ні один західний представник, не говорить про величезний ударний потенціал українських збройних сил на лінії розмежування. А разом із провокаційними діями, які лише посилилися в останню добу або кілька діб, це дуже і дуже небезпечна ситуація», — заявив Пєсков.

Раніше повідомлялося, що в

ранці у четвер, 17 лютого, російські окупанти обстріляли з артилерії Станицю Луганську. Один із снарядів потрапив до дитсадка.

Російські окупанти обстріляли інфраструктурні об’єкти на Луганщині. Під артилерійські обстріли потрапила залізнична станція Кондрашівська-Нова.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував обстріл бойовиками дитсадка у Станиці Луганській на Луганщині. Глава МЗС закликав негайно відреагувати на порушення Росією мінських домовленостей.

Завантажуй наш додаток