Рашисти вдарили балістикою по Одещині, загинули люди
Російська армія 10 квітня увечері запустила по Одеському району дві балістичні ракети «Іскандер-М», в результаті чого загинули 4 людини, серед них 10-річна дівчинка.
Як повідомив керівник Одеської ОДА Олег Кіпер, внаслідок вечірньої ракетної атаки росіян по Одеському району загинуло четверо людей, в тому числі одна дитина - 10-річна дівчинка, ще семеро людей зазнали поранень, один чоловік у важкому стані, йому ампутовано нижні кінцівки. Лікарі роблять все можливе.
В Одеському районі, в результаті ударів, була пошкоджена транспортна інфраструктура та вантажівки, що були поруч.
Водночас Сили оборони півдня України повідомили, що є влучання в АЗС.
Перед цим 10 квітня вдень російські окупаційні війська знову завдали ракетних ударів з тимчасово окупованого Криму по Одеській області.
В Одесі повідомляли про вибух у ніч на 10 квітня.
Також 10 квітня окупанти атакували ракетами Одеську область. Внаслідок обстрілу зазнали поранень працівники транспортного підприємства.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.