Шольц припустив повернення до економічного співробітництва з рф після війни
Канцлер Німеччини Олаф Шольц пообіцяв повернутись до економічної співпраці, якщо війна в Україні закінчиться.
Про це повідомляє видання Spiegel .
Шольц заявив у понеділок під час святкування 70-річчя Комітету східноєвропейських економічних відносин, що росія залишиться найбільшою країною на європейському континенті навіть після закінчення війни. Тому важливо підготуватись до цього часу.
«Однак росія, яка закінчить війну, і громадяни рф, які прагнуть іншого майбутнього для себе, також потребують можливості знову почати економічне співробітництво в інший час», - вважає Канцлер.
При цьому він наголосив, що президент росії володимир путін своєю війною не лише руйнує інфраструктуру, міста та села України, а й безліч людських життів.
путін також руйнує майбутнє росії, додав Шольц.
Раніше канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина не піде на зняття санкцій при завершенні війни в Україні на умовах, нав’язаних росією.
Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем.
Європа може повернутись до відносин із росією, які були до початку повномасштабної війни проти України, якщо путін відмовиться від агресії проти країн-сусідів, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.