Україна розраховує отримати статус у члени ОЕСР восени
Україна офіційно передала Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) оновлену заявку на членство та розраховує отримати статус країни-кандидата вже восени цього року. Відповідні підсумки зустрічі з генеральним секретарем організації Матіасом Корманом оприлюднив Президент Володимир Зеленський.
Під час переговорів у Києві Прем’єр-міністр України передала очільнику ОЕСР поновлений пакет документів, що має запустити процес підготовки дорожньої карти для майбутнього вступу. Зеленський наголосив, що інтеграція до цієї структури є стратегічно важливою для держави, оскільки ОЕСР об'єднує 38 найрозвиненіших країн світу, які спільно виробляють понад дві третини світового ВВП.
Окрему увагу сторони приділили прогресу України у впровадженні структурних реформ та її інтеграції до Європейського Союзу. Окрім цього, на зустрічі обговорили практичну реалізацію фінансового пакета підтримки від ЄС, механізми посилення економічних санкцій проти рф та подальшу координацію дій із міжнародними партнерами для досягнення стабільного миру.
Про це повідомляє інформаційне агентство «Укрінформ».
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час зустрічі в Києві з генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Матіасом Корманом обговорив прогрес України у виконанні стандартів організації, реалізацію реформ та подальші кроки на шляху до членства.