Укрпошта запустила поштомати у ще чотирьох обласних центрах
Національний поштовий оператор АТ «Укрпошта» 24 червня офіційно запустив роботу автоматичних точок видачі відправлень в Одесі, Миколаєві, Вінниці та Хмельницькому.
Розширення мережі є частиною масштабної стратегії підприємства, спрямованої на пришвидшення та автоматизацію обслуговування клієнтів по всій країні.
Новий цифровий сервіс дозволить суттєво зменшити навантаження на стандартні стаціонарні відділення та скоротити час отримання посилок для тисяч громадян. Керівництво компанії зазначає, що запуск автоматизованих точок здійснюється поетапно.
Завдяки цьому логістична мережа оперативно покриває найбільші житлові масиви міст.
Наразі «Укрпошта» вже успішно встановила 277 сучасних поштоматів із 600 запланованих пристроїв на першому етапі модернізації інфраструктури.
Окрім щойно підключених чотирьох обласних центрів, обладнання вже активно функціонує в Києві та Київській області, де працює 122 відділення нового типу.
Також аналогічний сервіс раніше став доступним для мешканців Дніпра, Запоріжжя та Кропивницького.
Підприємство не планує зупинятися на досягнутому та продовжує експансію на захід України. Уже цього тижня профільні технічні бригади планують почати масштабне встановлення поштових пристроїв у Львові та Івано-Франківську.
Це дозволить повністю забезпечити базові потреби мешканців великих міських агломерацій у швидкій та безконтактній доставці.
Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.
НБУ оштрафував Укрпошту на 2,5 млн грн
НБУ зобов'язав Укрпошту звільнити Смілянського