У головному нафтовидобувному регіоні рф ввели жорсткі обмеження на продаж бензину
У Ханти-Мансійському автономному окрузі, де видобувається близько 40% усієї російської нафти, зафіксували гострий дефіцит палива та ввели ліміти на його відпуск на автозаправних станціях.
Подібна кризова ситуація виникла внаслідок серії успішних ударів українських безпілотників по нафтопереробній інфраструктурі країни-агресора.
Зокрема, на мережевих заправках компанії «Газпромнефть» із ночі на 23 червня встановили ліміт відпуску не більше 40 літрів бензину та 80 літрів дизельного палива в одні руки. Додатковою умовою стало те, що пальне дозволено заливати виключно безпосередньо в бак транспортного засобу і лише за умови стовідсоткової передоплати. Аналогічні заходи безпеки та нормування зафіксували в місті Стрежевой сусідньої Томської області, де мер Валерій Дениченко пояснив рішення спробою захистити локальний ринок від масового вивезення палива бочками в інші дефіцитні регіони. Водії також повідомляють про серйозні обмеження на АЗС у Тюмені, яка вважається головною нафтогазовою столицею рф, тоді як місцеві нафтовики скаржаться на вимушене зупинення свердловин через надлишок сирої нафти за повної відсутності готового автомобільного бензину.
.
У Росії загострюється паливна криза: на АЗС зникає бензин і ростуть черги.
Росія дозволила гірший бензин через паливну кризу.