Ще у семи російських регіонах запровадили жорсткі ліміти на продаж пального
Влада Новосибірської, Бєлгородської, Кемеровської, Тюменської, Вологодської, Пензенської областей, а також Ханти-Мансійського автономного округу офіційно оголосила про запровадження обмежень на відпуск пального на автозаправних станціях. Про паливні ліміти повідомили губернатори та регіональні кабінети міністрів суб'єктів рф, закликавши громадян не створювати штучний ажіотаж.
На Вологодчині на заправках компанії «Лукойл» встановили норму: не більше 30 літрів бензину та 60 літрів дизельного пального на один автомобіль, а на трасах діє ліміт до 200 літрів дизеля. У Бєлгородській області на АЗС «Роснефть» повністю заборонили продаж бензину в каністри, на станціях «Лукойл» діють аналогічні вологодським обмеження (30 літрів бензину / 60 літрів дизеля), а на заправках «Газпром нефть» взагалі припинили продаж бензину марки АІ-95.
У Тюменській області на АЗС «Газпромнефть» запроваджено ліміт у 40 літрів бензину та 80 літрів дизеля (на трасах — до 40 літрів бензину та до 200 літрів дизеля), а заправка у сторонні місткості та канистри віднедавна суворо заборонена. На території Пензенської області водіям дозволено заправляти до 100 літрів бензину та 200 літрів дизеля в один бак. Водночас у Кузбасі (Кемеровська область), ХМАО та Новосибірській області представники місцевої влади вирішили не уточнювати конкретні параметри лімітів, обмежившись лише закликами до населення зберігати спокій.
Джерело: .
У Росії загострюється паливна криза: на АЗС зникає бензин і ростуть черги.
Росія дозволила гірший бензин через паливну кризу.