Через спеку в Україні почалися локальні відключення світла
В окремих районах Києва 22 червня зафіксували відключення електроенергії. Причиною став дефіцит потужності, який посилився через спеку та масове використання кондиціонерів.
Про це заявив голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв.
За його словами, кондиціонери створюють додаткове навантаження на енергосистему до 2 ГВт. Ситуацію також ускладнює виведення в ремонт двох енергоблоків АЕС та обмежені можливості імпорту електроенергії з Європи.
У Києві перебої зі світлом спостерігалися в Дніпровському, Дарницькому, Голосіївському та частині Оболонського районів. У ДТЕК повідомили, що відключення в частині столиці пов’язані з аварією, а електропостачання планують відновити до 16:00.
Джерело: Станіслав Ігнатьєв, ДТЕК.
Нагадаємо, імпорт газу до України у квітні впав у 28 разів.
Україна збільшить імпорт газу з Польщі — регулятор.