+14° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Абсолютне приниження: «Ліверпуль» завдав «Манчестер Юнайтед» найбільшої поразки в історії

UA.NEWS 06 Березня 2023 09:53

У неділю, 5 березня, відбувся центральний поєдинок 26-го туру англійської Прем'єр-ліги ,в якому зустрічалися «Ліверпуль» і «Манчестер Юнайтед».

Гра проходила на стадіоні «Енфілд» і завершилася з рахунком 7:0 на користь господарів поля.

Певрий гол «червоні» забили в кінцівці першого тайму - на 43-й хвилині відзначився нідерландський нападник "червоних" Коді Гакпо.

У другому таймі «Ліверпуль» відправив у ворота «червоних дияволів» ще шість м'ячів. На 47-й хвилині відзначився уругвайський нападник Дарвін Нуньєс, він головою замкнув подачу Харві Елліотта. На 50-й хвилині Гакпо оформив дубль, йому асистував Мохамед Салах. На 66-й хвилині голом відзначився вже сам Салах. На 75-й хвилині Нуньєс оформив дубль, уругваєць забив головою після подачі Джордана Хендерсона. Через вісім хвилин свій другий м'яч забив і Салах. Остаточний рахунок на 88-й хвилині встановив форвард Роберто Фірміно.

«Ліверпуль» - «Манчестер Юнайтед» - 7:0

Голи: Гакпо, 43, 50, Нуньєс, 50, 65, Салах, 66, 85, Фірміно, 88

«Ліверпуль» Аліссон, Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Робертсон, Елліотт (Джонс 86), Фабіньо (Мілнер 79), Хендерсон (Байчетіч 79), Салах, Гакпо (Фірміно 79), Нуньєс (Жота 79)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа, Шоу, Мартінес (Маласія 77), Варан, Далот, Фред (Мактоміней 58), Каземіро (Забітцер 77), Фернандеш, Вегхорст (Гарначо 58), Антоні, Рашфорд (Еланга 85)

Попередження: Фабіньо 41, Салах 84 - Антоні 53, Мартінес 61, Мактоміней 64

Варто відзначити, що Мохамед Салах випередив Роббі Фаулера і став найкращим бомбардиром «Ліверпуля» в рамках АПЛ (129 м'ячів проти 128). Крім того, єгиптянин став першим гравцем в історії мерсисайдців, який вразив ворота в шести матчах поспіль у всіх турнірах.

Додамо, що ця поразка стала найбільшою в історії «Манчестер Юнайтед» в рамках АПЛ. Раніше «червоні дияволи» програвали в АПЛ з різницею в п'ять голів проти: «Ньюкасла» (0:5, 1996 рік), «Челсі» (0:5, 1999 рік), «Манчестер Сіті» (1:6, 2011), «Тоттенхема» (1:6, 2020 рік), «Ліверпуля» (0:5, 2021).

«Манчестер Юнайтед» займає третє місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 49 очок за 25 зіграних матчів. «Ліверпуль» піднявся на п'яту позицію, в активі «червоних» 42 бали. Лідирує в турнірній таблиці лондонський «Арсенал», у «канонірів» 63 набраних очки.

У наступному турі чемпіонату Англії «Ліверпуль» зіграє проти «Борнмута» (11 березня), а «Манчестер Юнайтед» зустрінеться з «Саутгемптоном» (12 березня).

14 січня в рамках 20-го туру чемпіонату Англії з футболу «Брайтон» зустрічався з «Ліверпулем». Зустріч проходила на стадіоні «Фалмер – Зе Амекс» і завершився сенсаційною перемогою команди Роберто де Дзербі.

21 лютого відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мадридський «Реал» розгромив «Ліверпуль». Бельгійський голкіпер «вершкових» Тібо Куртуа оцінив вольову перемогу іспанського клубу в матчі, а також згадав свою безглузду помилку, яка призвела до пропущеного голу.

Головний тренер англійського клубу Юрген Клопп проаналізував поразку від іспанського гранда в плей-офф ЛЧ.