$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+22° Київ +23° Варшава +16° Вашингтон

Автогол не завадив: «Барселона» виграла перенесений матч Ла Ліги та зміцнила своє лідерство

UA.NEWS 02 Лютого 2023 13:38

«Барселона» на виїзді обіграла «Бетіс» у перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії – 1:2. Каталонці збільшили відрив від «Реала» до восьми очок.

У першому таймі команди обійшлися без голів, пише видання TSN.

Після перерви «Барселона» зуміла відкрити рахунок – на 65-й хвилині відзначився Рафінья.

На 80-й хвилині перевагу «синьо-гранатових» подвоїв Роберт Левандовські. Вже за п'ять хвилин господарі повернули інтригу в матч – захисник «Барселони» Жюль Кунде зрізав м'яч у власні ворота. Проте відігратися «зелено-білі» вже не змогли.

Завдяки перемозі «Барселона» (50 очок) зміцнила своє лідерство в Примері, збільшивши відрив від «Реала» до восьми балів. «Вершкові» 2 лютого в перенесеному матчі 17-го туру Ла Ліги приймуть «Валенсію».

«Бетіс» залишився на шостій позиції у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 31 заліковий пункт.

У наступному матчі чемпіонату Іспанії команда Хаві 5 лютого вдома зустрінеться із «Севільєю», днем раніше «Бетіс» прийматиме «Сельту».

Раніше «Барселона» на виїзді обіграла мадридський «Атлетіко» в центральному поєдинку 16-го туру іспанської Ла Ліги – 0:1. Каталонці на три очки відірвалися від «Реала» в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

15 січня відбувся фінальний поєдинок Суперкубка Іспанії з футболу, в якому «Барселона» грала проти «Реала».

Також «Барселона» на власному стадіоні обіграла «Реал Сосьєдад» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії – 1:0.