+12° Київ +18° Варшава +10° Вашингтон

Біатлон: Збірна України назвала склад на жіночий спринт на ЧС-2023

UA.NEWS 10 Лютого 2023 13:55

Збірна України назвала склад на жіночу спринтерську гонку на чемпіонаті світу в Обергофі.

Про це повідомляє Суспільне.Спорт.

У гонці на 7,5 км за збірну України виступлять Олена Білосюк, Дар'я Блашко, Анастасія Меркушина  та Юлія Джима. Поза заявкою залишилися Анна Кривонос та Любов Кип'яченкова.

Друга гонка чемпіонату світу в Німеччині відбудеться 10 лютого та розпочнеться о 15:30.

Чемпіонат світу розпочався в Обергофі 8 лютого змішаною естафетою, в якій збірна України фінішувала десятою. Золото здобула Норвегія, срібло - Італія, бронзу - Франція.

Раніше українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібло в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи в швейцарському Ленцергайді.

Українка Анастасія Меркушина перемогла у другій індивідуальній спринтерській гонці серед жінок. Спортсменка стала чемпіонкою Європи з біатлону у спринті.

За підсумками чемпіонату Європи з біатлону, який пройшов у швейцарському Ленцергайді, збірна України з одним золотом та двома срібними медалями посіла третю позицію в загальнокомандному заліку.