$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+15° Київ +24° Варшава +11° Вашингтон

Біатлон: українки провалили стартову гонку Кубка світу

jour12 01 Грудня 2022 10:01

Жодна з українок не фінішувала у топ-50 індивідуальної гонки 1-го етапу Кубка світу з біатлону.

Перший етап Кубка світу проходить у фінському КонтіолахтіНайкраще дистанцію у 15 км пройшла шведка Ганна Еберг. Дворазова олімпійська чемпіонка схибила тільки один раз.

Срібло у норвежки Інґрід Тандреволл, норвежка жодного разу не схибила, але прийшла на фініш пізніше ніж Еберг на 36,5 секунд. Ліза Вітоцці - третя.

Найкращий результат серед українок показала Дар'я Блашко, який з двома промахами фінішувала 51-ю, вона відстала на 5,56 хвилини.

Анна Кривонос - 74 місце, а Олена Білосюк - 80.

80. Олена Білосюк (Україна, 0+2+0+2) +9.20.7

Нагадаємо, у фінському Контіолахті чоловічими індивідуальними перегонами на 20 км стартував новий сезон Кубка світу з біатлону.

Олімпійська чемпіонка Віта Семеренко заявила, що інформація про завершення нею кар’єри не відповідає дійсності.