+9° Київ +12° Варшава +11° Вашингтон

Ексфутболіст збірної України став героєм матчу в Іспанії

UA.NEWS 06 Березня 2023 13:17

Український нападник Роман Зозуля забив переможний гол за іспанський клуб «Райо Махадаонда».

У поєдинку третього іспанського дивізіону проти «Реала Кастільї» українець з'явився на полі наприкінці другого тайму, коли його команда програвала 0:1.

На 88-й хвилині команда Зозулі зрівняла рахунок, а у додатковий час українець відгукнувся на навісну передачу і ударом головою відправив м'яч у сітку воріт.

Нагадаємо, Роман Зозуля перейшов до «Райо Махадаонди» у грудні минулого року. Нападник провів за команду шостий матч та відзначився дебютним голом.

Зозуля відомий за своїми виступами за «Дніпро», «Динамо», «Альбасете», «Бетіс» та збірну України, за яку провів 33 матчі та забив 4 голи.

В середині січня український форвард Роман Зозула зіграв перший матч у стартовому складі «Райо Махадаонди» у чемпіонаті Іспанії.

Крім того, в Іспанії футбольний матч між командами «Депортіво» та «Райо Махаонда» довелося зупинити приблизно на півтори хвилини через образливі вигуки з трибун на адресу українського футболіста Романа Зозулі.

Також нападник «Фуенлабради» Роман Зозуля прокоментував слова форварда «Шахтаря» Жуніора Мораєса. Той розповів, що бразильці налякані можливим вторгненням росії.