$ 39.35 € 42.72 zł 10.01
+13° Київ +15° Варшава +17° Вашингтон

Фанати «Реала» влаштували овацію Луніну на вулиці після перемоги над «Барселоною»

UA.NEWS 17 Жовтня 2022 10:39

Фанати мадридського «Реала» влаштували овацію українському воротареві Андрію Луніну після перемоги над «Барселоною» у матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії.

Відео моменту опублікувала у сторіс Instagram дружина 23-річного голкіпера Анастасія, пише видання НВ.

У ролику показано, як Лунін залишав на автомобілі стадіон Сантьяго Бернабеу. Водночас на вулиці перебувало багато вболівальників, які ускладнювали футболістам виїзд.

Коли Андрій почав рух біля фанів, ті влаштували йому овацію. Хтось у машині Луніна прокоментував те, що відбувається, словами: «Клас! Бомба!».

Раніше мадридський «Реал» переміг «Барселону» з рахунком 3:1 в матчі 9-го туру іспанського Ла Ліги та став лідером чемпіонату. «Реал» відкрив рахунок на 12-й хвилині, коли Бензема вдало зіграв на добиванні після того, як тер Штеген парирував удар Вінісіуса.

Український голкіпер «Реалу» Андрій Лунін заявив, що мадридці заслужили на забитий гол у грі Ліги чемпіона проти «Шахтаря».

Захисник мадридського «Реала» Антоніо Рюдігер серйозно постраждав під час матчу 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти донецького «Шахтаря». 29-річний німецький футболіст зрівняв рахунок на останній хвилині компенсованого часу.