Гол Малиновського приніс «Марселю» перемогу над ПСЖ у Кубку Франції

UA.NEWS 09 Лютого 2023 11:30

В 1/8 фіналу Кубка Франції з футболу «Марсель» здобув перемогу над ПСЖ.

Про це повідомляє видання Еспресо.TV.

Матч закінчився перемогою «Марселя» з рахунком 2:1. Команди обмінялись голами у першому таймі. За господарів забив Алексіс Санчез, який реалізував пенальті. За ПСЖ відзначився Серхіо Рамос.

Але героєм матчу став українець Руслан Малиновський. Півзахисник «Марселю» вдало зіграв на межі штрафного майданчика і потужним ударом відправив м'яч у сітку воріт.

Суперник «Марселя» в 1/4 фіналу поки не відомий.

Кубок Франції, 1/8 фіналу.

«Марсель» - ПСЖ 2:1.

Голи: Санчез, 31 (пен.), Малиновський, 57 - Рамос, 45+2.

Раніше в рамках 19-го туру чемпіонату Франції з футболу «Ренн» зіграв проти ПСЖ.

9 січня відбувся товариський поєдинок, в якому французький ПСЖ грав проти збірної Ер-Ріяда, складеної з найкращих гравців провідних клубів Саудівської Аравії «Аль-Насра» і «Аль-Хіляля».

Нападник французького ПСЖ Кіліан Мбаппе отримав травму стегна. У матчі з «Монпельє» (3:1) Кіліан Мбаппе покинув поле ще у першому таймі. Французький форвард травмував стегно і тепер пропустить три тижні.