+20° Київ +20° Варшава +12° Вашингтон

ЛЧ: «Ліверпуль» знищує «городян», «Барса» не залишає шансів римлянам

UA.NEWS 05 Квітня 2018 09:58

Відбулися чвертьфінальні матчі Ліги чемпіонів. В англійському дербі «Ліверпуль» переграв «Манчестер Сіті», а «Барселона» розгромила «Рому».

«Ліверпуль» вдома вже в першій половині зустрічі тричі вразив ворота «городян», реалізувавши всі свої можливості. У другому таймі мерсисайдці трохи втратили перевагу, але довели матч до перемоги, не пропустивши.

«Ліверпуль» - «Манчестер Сіті» - 3: 0. Голи: Салах, 12, Окслейд-Чемберлен, 20, Мане, 31.

У Барселоні «гранатові» не залишила жодних шансів римлянам, розгромивши останніх з рахунком - 4: 1.. Голи: де Россі, 38 (автогол), Манолас, 55 (автогол), Піке, 59, Суарес, 87 - Джеко, 80.

Таким чином «Ліверпуль» і «Барса» фактично гарантували собі місце в півфіналі. Як і «Реал», який переміг вчора на виїзді «Ювентус» з рахунком 0: 3.