$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+20° Київ +26° Варшава +22° Вашингтон

«Ліверпуль» з шістьма голами здобув нищівну перемогу в АПЛ

jour12 18 Квітня 2023 17:50

«Ліверпуль» на виїзді розгромив «Лідс» у заключному матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 1:6.

У першому таймі «червоні» двічі вразили ворота суперника. На 35-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Коді Гакпо, а через чотири хвилини Мохамед Салах його подвоїв.

На початку другої половини зустрічі "павичі" скоротили відставання зусиллями Луїса Сіністерри, однак після цього «Ліверпуль» відповів своїми 4 голами.

Дубль оформив Діогу Жота. Ще по голу забили Салах і Дарвін Нуньєс. Міг єгиптянин і робити хет-трик, але один з його голів було скасовано після відеоповтору через офсайд.

Цікаво, що в цьому матчі Мохамед записав на свій рахунок чергове бомбардирське досягнення. Голи у ворота «Лідса» стали для 30-річного єгиптянина 106-м і 107-м в рамках АПЛ, забитими лівою ногою.

Це новий рекорд Прем'єр-ліги. Попереднє досягнення належало легенді «Ліверпуля» Роббі Фаулеру, який відзначився 105 голами лівою ногою в іграх АПЛ. Третім за цим показником йде ексфорвард «Арсенала» та «Манчестер Юнайтед» Робін ван Персі (94 голи).

Після перемоги «Ліверпуль» (47 очок) залишився на восьмому місці в АПЛ. «Лідс» (29 балів) йде на 16-й позиції.

У наступному турі «мерсисайдці» 22 квітня приймуть «Ноттінгем». Цього ж дня «Лідс» на виїзді зіграє з «Фулгемом».

7 березня відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Челсі» зустрічався з «Боруссією» Дортмунд.

На початку квітня лондонський Челсі вдруге за сезон позбавився головного тренера. Керівництво клубу вказало на двері Грему Поттеру, який вивів клуб до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

А італієць Антоніо Конте пішов з посади головного тренера англійського футбольного клубу «Тоттенгем».