$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+11° Київ +6° Варшава +6° Вашингтон

Малиновський прокоментував перемогу над «ПСЖ» та Мессі

UA.NEWS 09 Лютого 2023 15:50

Український футболіст Руслан Малиновський, який забив за «Марсель» вирішальний гол у ворота «ПСЖ», назвав перемогу у 1/8 фіналу Кубка Франції особливою.

Про це повідомляє офіційний сайт «Марселя».

«Це був неймовірний матч та неймовірна атмосфера. Це щось особливе – ми знаємо, що протистояння між обома клубами - класика у Франції. Ми були дуже вмотивовані, прагнули максимально викластися і, гадаю, заслужили на перемогу. Вболівальники підштовхнули нас, ця перемога такоє їхня заслуга», - сказав Малиновський.

Водночас він наголосив, що попереду на «Марсель» в Кубку Франції чекають не менш важливі ігри.

«Попереду ще матчі. Треба дочекатися жеребкування наступного етапу. Ми готуватимемося так само як до «ПСЖ», з такою ж концентрацією і настроєм на полі», – пообіцяв Маліновський, який на 57-й хвилині забив у зустрічі з парижанами переможний гол.

«Марсель» переграв «ПСЖ» з рахунком 2:1 та вийшов до чвертьфіналу. За парижан в атаці всю гру відіграв аргентинець Ліонель Мессі.

Загалом Малиновський у нинішньому сезоні заграв за «Марсель» 7 матчів та забив 2 голи.

Форвард «ПСЖ» вперше Ліонель Мессі успішно повернувся в клуб після перемоги зі збірною Аргентини на чемпіонаті світу з футболу-2022.

15 січня в рамках 19-го туру чемпіонату Франції з футболу «Ренн» зіграв проти ПСЖ.

В 1/8 фіналу Кубка Франції з футболу «Марсель» здобув перемогу над ПСЖ.