$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

«Манчестер Юнайтед» впевнено розібрався з «Тоттенгемом» в АПЛ

UA.NEWS 20 Жовтня 2022 15:17

«Манчестер Юнайтед» обіграв «Тоттенгем» у матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Зустріч на «Олд Траффорд» завершилася з рахунком 2:0.

Один з голів у ворота «шпор» забив ексфутболіст «Шахтаря», у першому таймі команди не забивали голів, а одразу після перерви колишній півзахисник донецького «Шахтаря» Фред вивів «червоних дияволів» уперед, пише ESPN FC.

Асист до свого активу заніс Джейдон Санчо.

Зміцнили свою перевагу «манкуніанці» на 69-й хвилині, коли другий м'яч до сітки воріт лондонців відправив Бруну Фернандеш.

Варто зазначити, що матч також запам'ятався демаршем зіркового форварда МЮ Кріштіану Роналду. Португалець не потрапив до стартового складу та навіть не вийшов на заміну. Вірогідно, це неабияк його засмутило. Нападник залишив лаву запасних і пішов до підтрибунного приміщення за п'ять хвилин до фінального свистка.

Головний тренер «Манчестер Юнайтед» Ерік тен Гаг прокоментував вчинок Роналду досить лаконічно: «Сьогодні святкуємо. Розберемося з цим - завтра».

Раніше у 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів англійський «Манчестер Сіті» переміг дортмундську «Борусію».

Головний тренер Ньюкасла Едді Хау розвіяв чутки щодо можливого переходу в його команду нападника Манчестер Юнайтед Кріштіану Роналду.

Нападник «Манчестер Юнайтед» і збірної Англії Мейсон Грінвуд, підозрюваний у зґвалтуванні та нападі на свою дівчину, залишиться під вартою.