+13° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Холанд на останніх хвилинах приніс для «Манчестер Сіті» перемогу в матчі проти «Борусії»

jour12 15 Вересня 2022 12:32

У 2-му турі групового раунду Ліги чемпіонів англійський «Манчестер Сіті» переміг дортмундську «Борусію».

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Сіті». До 80-ї хвилини «Борусія» вела у рахунку, але на забитий м'яч Джуда Беллінгема відреагували Джон Стоунс та Ерлінг Холанд.

Після 2-го туру «Манчестер Сіті» очолює групу G. У «містян» 6 очок. У «Борусія» 3 набраних бали. «Копенган» і «Севілья» мають у наявності по 1 пункту.

Ліга чемпіонів

2-й тур

14 вересня

Група G

«Манчестер Сіті» (Англія) - «Борусія» (Дортмунд, Німеччина) 2:1

Голи: Стоунс, 80, Холанд, 84 - Беллінгем, 56

Київське «Динамо» увійшло до цікавого рейтингу другого за престижністю клубного турніру континенту – Ліги Європи.

Мірча Луческу після поразки 0:3 від «Дніпра-1» заявив, що, можливо, провів останній матч на посаді головного тренера київського «Динамо».

На початку серпня повідомлялося, що нападник київського Динамо Владислав Супряга через травму пропустить близько двох-трьох місяців.