$ 40.5 € 43.31 zł 10.04
+30° Київ +31° Варшава +25° Вашингтон

На Євро-2024 був забитий найпізніший гол в історії турніру

jour12 24 Червня 2024 11:15

Нападник збірної Угорщини Кевін Чобот став автором найпізнішого голу в історії чемпіонатів Європи.

У матчі третього туру групового етапу проти Шотландії рахунок 0:0 тримався до десятої компенсованої хвилини. Тоді угорцям вдалася стрімка контратака, яка завершилася влучним ударом Чобота в нижній кут воріт.

Без урахування овертаймів це найпізніший гол в історії континентального турніру.

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Збірна Угорщини набрала 3 очки та завершила виступ у групі A на третьому місці. У команди є шанси потрапити в плей-оф, тоді як шотландці з одним пунктом залишилися останніми та поїдуть додому. З перших двох місць у квартеті далі пройшли Німеччина та Швейцарія.

Нагадаємо, що раніше збірна Австрії здобула впевнену перемогу над національною командою Польщі на груповому етапі чемпіонату Європи.

На груповому етапі чемпіонату Європи 2024 року збірна України здобула вольову перемогу над національною командою Словаччини. Голи забили Шранц, Шапаренко та Яремчук.

Півзахисник Динамо Микола Шапаренко став найкращим гравцем матчу Словаччина — Україна (1:2) в другому турі групового етапу Євро-2024 з футболу.

Голкіпер збірної Німеччини Мануель Ноєр повторив національний рекорд за кількістю матчів на чемпіонатах Європи.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.