+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Визначилися фіналісти Кубка англійської ліги: коли вирішальний матч за трофей

jour12 02 Лютого 2023 16:41

«Манчестер Юнайтед» у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка англійської ліги на домашній арені переміг «Ноттінгем Форест» – 2:0.

Обидва голи підопічні Еріка тен Гага забили в другому таймі. На 73-й хвилині рахунок відкрив Антоні Марсьяль, а вже за три хвилини його подвоїв Фред.

У першому поєдинку «Манчестер Юнайтед» на виїзді розбив «Ноттінгем Форест» з рахунком 0:3. Таким чином, за сумою двох матчів (5:0) «манкуніанці» впевнено подолали півфінальну стадію.

У фіналі суперником «червоних дияволів» стане «Ньюкасл». В іншому півфінальному протистоянні «сороки» двічі обіграли «Саутгемптон» (0:1, 2:1).

Вирішальний матч Кубка англійської ліги відбудеться 26 лютого на «Вемблі».

Нагадаємо, чинним володарем трофею є «Ліверпуль», який торік у серії пенальті переміг «Челсі».

Раніше «Барселона» на виїзді обіграла мадридський «Атлетіко» в центральному поєдинку 16-го туру іспанської Ла Ліги – 0:1. Каталонці на три очки відірвалися від «Реала» в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

15 січня відбувся фінальний поєдинок Суперкубка Іспанії з футболу, в якому «Барселона» грала проти «Реала».

Також «Барселона» на власному стадіоні обіграла «Реал Сосьєдад» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії – 1:0.