+15° Київ +15° Варшава +6° Вашингтон

Визначився перший фіналіст клубного ЧС з футболу

UA.NEWS 08 Лютого 2023 12:37

У першому півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу бразильський «Фламенгу» програв арабському «Аль-Хіляль».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Матч закінчився перемогою «Аль-Хіляля» з рахунком 3:2. Проте весь другий тайм «Фламенгу» провів у меншості, на 53-й хвилині червону картку отримав Жерсон.

Далі на «Аль-Хіляль» чекає фінал клубного чемпіонату світу, де вони зіграють проти переможця пари «Реал" - «Аль-Ахлі». «Фламенгу» зіграє у матчі за третє місце.

У минулому сезоні «Аль-Хіляль» став переможцем азіатської Ліги чемпіонів, а «Фламенгу» здобув Кубок Лібертадорес - ці результати і дозволили зіграти командам на клубному ЧС.

Клубний чемпіонат світу, Півфінал

«Фламенгу» - «Аль-Хіляль» 3:2

Голи: Педру, 20, 90+1 - Аль-Давсарі, 4 (пен.), 45+9 (пен.), Вієтто, 70.

У півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу іспанський «Реал» зіграв з єгипетським «Аль-Ахлі», а бразильський «Фламенго» зустрінеться з «Аль-Хілялем» із Саудівської Аравії.

Українець Андрій Лунін став основним голкіпером іспанського «Реалу» на клубному чемпіонаті світу через травму бельгійця Тібо Куртуа.

19 січня відбувся товариський поєдинок, в якому французький ПСЖ грав проти збірної Ер-Ріяда, складеної з найкращих гравців провідних клубів Саудівської Аравії «Аль-Насра» і «Аль-Хіляля».