$ 39.35 € 42.72 zł 10.01
+13° Київ +15° Варшава +17° Вашингтон

Перший матч Луніна за «Реал» в Ла Лізі у 2023 році завершився сенсацією

UA.NEWS 06 Лютого 2023 11:31

Український голкіпер Андрій Лунін зіграв за «Реал» у програшному матчі чемпіонату Іспанії проти «Мальорки».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Українець мав розпочати гру в запасі, але через травму основного голкіпера «Реалу» бельгійця Тібо Куртуа на розминці, вийшов у стартовому складі.

Андрій Лунін пропустив вже на 13-й хвилині, коли не зміг зреагувати на удар головою Ведата Мурікі, після якого м'яч рикошетом від захисника мадридців Начо опинився у сітці.

Команда Карло Анчелотті могла врятуватися від поразки на 59-й хвилині, але Марко Асенсіо не реалізував пенальті.

У підсумку «Реал» програв «Мальорці» 0:1 та з 45 очками займає друге місце. Мадридців на 5 пунктів випереджає «Барселона», яка має гру в запасі.

Загалом Лунін в нинішньому сезоні провів за «Реал» 8 матчів у різних турнірах та пропустив 6 голів.

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

«Мальорка» - «Реал» 1:0

Гол: Начо, 13 (авт.)

На 59-й хвилині Асенсіо («Реал») не реалізував пенальті.

Раніше фанати мадридського «Реала» влаштували овацію українському воротареві Андрію Луніну після перемоги над «Барселоною» у матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський «Реал» остаточно визначився щодо долі українського голкіпера Андрія Луніна у середині грудня. Основним воротарем наразі залишається Тібо Куртуа. «Вершкові» бачать Андрія Луніна заміною 30-річному Куртуа через кілька сезонів, але хочуть, щоб резервний воротар отримував ігрову практику.

У вівторок, 3 січня, відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».