$ 39.36 € 42.41 zł 9.85
+9° Київ +7° Варшава +11° Вашингтон

Роналду знову допоміг команді своїм знаменитим дублем

UA.NEWS 27 Березня 2023 09:23

Збірна Португалії на виїзді розбила Люксембург у матчі 2-го туру відбору на Євро-2024 – 0:6. Команда Роберто Мартінеса очолює свою відбіркову групу після двох стартових турів.

У першому таймі португальці чотири рази розписалися у воротах суперника.

Дубль оформив Кріштіану Роналду, який відзначився на 9-й і 31-й хвилинах. Ще по голу забили Жоау Феліш і Бернарду Сілва.

Після перерви підопічні Роберто Мартінеса продовжили гольову феєрію. На 77-й хвилині м'яч до сітки воріт господарів відправив Отавіу, а за дві хвилини до кінця основного часу крапку в цій зустрічі поставив Рафаел Леау.

Зазначимо, що за кілька хвилин перед своїм голом Леау не зумів реалізувати пенальті.

Роналду вийшов у стартовому складі та провів на полі 64 хвилини, після чого його замінив Гонсалу Рамуш.

Для Португалії це друга поспіль розгромна перемога на старті кваліфікації на континентальну першість. У першому турі португальці розбили Ліхтенштейн з рахунком 4:0, а Роналду також записав до свого активу дубль.

В інших матчах другого туру групи J Ісландія на виїзді знищила Ліхтенштейн (0:7), а Словаччина вдома перемогла команду Боснії та Герцеговини (2:0).

Після другого туру Португалія очолює цю групу з 6 очками у своєму активі. На другому місці – Словаччина (4). Далі розташувалися Боснія та Герцеговина (3), Ісландія (3), Люксембург (1) і Ліхтенштейн (0).

Матчі 3-го туру групи J кваліфікації на Євро-2024 відбудуться 17 червня: Португалія – Боснія та Герцеговина, Ісландія – Словаччина, Люксембург – Ліхтенштейн.

Раніше зірковий португальський нападник Кріштіану Роналду став автором чотирьох голів за «Аль-Наср» у матчі 16-го туру чемпіонату Саудівської Аравії.

Напередодні збірна Португалії на своєму полі розгромила команду Ліхтенштейну в матчі 1-го туру відбору на Євро-2024 – 4:0.

Проте, португальська зірка Кріштіану Роналду не потрапив у рейтинг 50 найкращих футболістів 2022 року.