$ 39.36 € 42.41 zł 9.85
+6° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Роналду в рекордному матчі допоміг Португалії розбити Ліхтенштейн у відборі на Євро-2024

jour12 24 Березня 2023 11:43

Збірна Португалії на своєму полі розгромила команду Ліхтенштейну в матчі 1-го туру відбору на Євро-2024 – 4:0.

Господарі вийшли вперед вже на 8-й хвилині зусиллями Жуана Канселу. Після перерви Бернарду Сілву подвоїв перевагу португальців.

А потім дубль оформив Кріштіану Роналду. На 51-й хвилині він реалізував пенальті, а на 63-й відзначився вже з гри.

Цей матч став для Роналду 197-м за збірну Португалії. 38-річний форвард став абсолютним рекордсменом за кількістю зіграних поєдинків на рівні національних збірних. Попередній рекорд, 196 матчів, належав форварду збірної Кувейту Бадеру Аль-Мутава.

Крім того, Кріштіану оновив власний рекорд за голами за збірну. Тепер на його рахунку 120 голів у футболці національної команди. Роналду забиває за збірну Португалії вже 20 років поспіль.

У паралельних іграх групи J Боснія і Герцеговина вдома розбила Ісландію (3:0), а Словаччина і Люксембург розписали нічию (0:0).

В рамках другого туру групи J, 26 березня,  Португалія на виїзді зіграє з Люксембургом, а Ліхтенштейн вдома прийме Ісландію.

• До фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року вийдуть по дві найкращі збірні з кожної групи. Володарі ще трьох путівок на континентальну першість будуть визначені в плейоф, куди потраплять 12 команд залежно від їхніх виступів у Лізі націй-2022/23.

• Жеребкування фінальної частини Євро-2024 відбудеться в грудні 2023 року, а сам турнір – від 14 червня до 14 липня 2024 року прийматиме Німеччина.

Збірна України з футболу в товариському поєдинку за зачиненими дверима обіграла на виїзді другу команду англійського Брентфорда — 2:0.

Збірна України у матчі відбору Євро-2024 проти Англії не зможе розраховувати на захисника Борнмута Іллю Забарного.

Раніше повідомлялося, що Євген Коноплянка, який після тривалої перерви повернувся у збірну України ризикує пропустити матч першого туру відбору Євро-2024 проти Англії.

Хоча півзахисник польської «Краковії» Євген Коноплянка відновив тренування після травми.

Півзахисник «Челсі» та збірної Англії Мейсон Маунт не зіграє проти України у стартовому матчі кваліфікації Євро-2024.

Авторитетний інсайдер Фабріціо Романо в Twitter стверджує, що через це пошкодження Рашфорд не зможе взяти участь у поєдинках кваліфікації Євро-2024 цього тижня.

На матчі відбору Євро-2024 Англія – Україна, який пройде у Лондоні, очікується аншлаг.