+8° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Збірна Італії стала чемпіоном світу з волейболу

UA.NEWS 12 Вересня 2022 15:36

Збірна Італії перемогла команду Польщі та стала чемпіоном світу з волейболу серед чоловіків. Польща вважалася фаворитом матчу і виграла перший сет, проте після цього програла три партії, поступившись у матчі.

Таким чином, Італія вчетверте стала чемпіоном світу, ставши найтитулованішою чоловічою збірною, повідомляє видання НВ.

Востаннє Італії перемагала на світовій першості у 1998 році.

Останній матч Польща —Італія ​​закінився з рахунком 1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 20:25).

Раніше поразкою збірної України від національної команди Словенії завершився чвертьфінальний матч чемпіонату світу з волейболу 2022 року.

Проте українська команда вперше в історії зіграла поєдинок у фінальній частині чемпіонату світу з Socca, який триває в угорському Будапешті.

Також американський журнал Forbes оприлюднив рейтинг «50 найдорожчих спортивних команд світу 2022». 50 найдорожчих спортивних команд світу разом коштують 222,7 млрд дол – це на 30% більше, ніж рік тому.