+11° Київ +12° Варшава +18° Вашингтон

Збірна України здобула першу за 24 роки перемогу на ЧС з волейболу

jour12 30 Серпня 2022 09:50

Чоловічі збірна України переграла Туніс та здобула першу за 24 роки перемогу в фінальній частині чемпіонату світу з волейболу.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У понеділок, 29 серпня, пізно ввечері у Катовіце (Польща), Україна перемогла Туніс 3:0. Ця перемога стала для нашої чоловічої збірної першою з 1998 року, коли вона у попередній раз брала участь в чемпіонаті світу.

Українці стартували на ЧС-2022 з поразки від Сербії - 0:3. Після двох турів українці мають 3 очка та займають в групі A друге місце. Лідирує Сербія (6 пунктів), третій - Туніс (3), Пуерто-Рико (0) на четвертій позиції.

Україна 31 серпня у 3-му турі зустрінеться з Пуерто-Рико. До наступного раунду чемпіонату світу вийдуть дві перші команди з групи та чотири збірні з кращими показниками, які фінішують третіми.

ЧС-2022 з волейболу

Чоловіки

Катовіце, Польща

Група A. 2-й тур

Україна - Туніс 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)

На міжнародних спортивних змаганнях Warrior Games-2022 ветерани Національної гвардії України Владислав Шатіло, Ігор Галушка та Сергій Наумов здобули три золоті медалі у двох категоріях.

У канадському місті Едмонтон провели велопробіг до Дня Незалежності, маршрут якого було прокладено у вигляді герба України.

Українець Олексій Середа вдруге у кар'єрі здобув золото чемпіонату Європи зі стрибків у воду з платформи 10 м.

Ярослава Магучіх принесла збірній України першу за весь час участі в чемпіонатах Європи золоту медаль в стрибках у висоту серед жінок.

Українські каноїстки Людмила Лузан та Анастасія Четверікова здобули золото на Чемпіонаті Європи у каное-двійці на дистанції 500 метрів. Це друга поспіль їхня перемога.