+7° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Шаблістка Ольга Харлан стала триразовою чемпіонкою світу

Олег Бесараб 23 Липня 2017 15:22

Українка Ольга Харлан виграла чемпіонат світу з фехтування на шаблях в Лейпцигу, Німеччина. Для неї це вже третя перемога на чемпіонатах.

У фінальному поєдинку Харлан зустрілася зі спортсменкою з Тунісу Аззі Бесбес, і перемогла її з рахунком 15: 5, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Таким чином, Ольга Харлан стала триразовою чемпіонкою світу з фехтування на шаблях. Для 26-річної Харлан  також це 5 золота медаль на чемпіонатах світу. Крім трьох перемог в індивідуальних змаганнях, у неї є два командних золота.

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка Леся Цуренко встановила особистий рекорд в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). А гравець української збірної з баскетболу Аліна Ягупова стала найрезультативнішою на турнірі Євробаскет-2017.