$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+12° Київ +13° Варшава +18° Вашингтон

«Шахтар» розгромно вилетів із Ліги Європи

Олег Бесараб 16 Березня 2023 22:27

У матчі-відповіді 1/8 Ліги Європи між «Шахтарем» і «Феєнордом» 16 березня українська команда програла з рахунком 7-1 і залишила турнір.

Якщо перша гра команд завершилася внічию з рахунком 1:1, то у Роттердамі на стадіоні «Де Кейп» гірникам не залишили жодного шансу. У першому таймі футболісти «Феєнорда» забили три голи  - дублем відзначився Кекчю, ще один м'яч на рахунку Хіменеса.

У другому таймі господарі поля зуміли забити ще чотири рази. Два голи у ворота Анатолія Трубіна забив Ідріссі, по голу забили Джаханбахш і Данілу. У гірників спромігся в кінці тайму забити гол престижу Келсі.

Результат 7-1 побив антирекорд «Шахтаря» у Лізі Європи, попередній був коли сезоні 2019/20 гірники у півфіналі турніру програли міланському «Інтеру» з рахунком 0:5.

У першому матчі, який пройшов 9 березня у Варшаві, «Феєнорд»  дивом зміг врятувати нічию на 89-й хвилині, звівши рахунок до 1:1.

14 січня в рамках 20-го туру чемпіонату Англії з футболу «Брайтон» зустрічався з «Ліверпулем». Зустріч проходила на стадіоні «Фалмер – Зе Амекс» і завершився сенсаційною перемогою команди Роберто де Дзербі.

21 лютого відбувся перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мадридський «Реал» розгромив «Ліверпуль». Бельгійський голкіпер «вершкових» Тібо Куртуа оцінив вольову перемогу іспанського клубу в матчі, а також згадав свою безглузду помилку, яка призвела до пропущеного голу.

Головний тренер англійського клубу Юрген Клопп проаналізував поразку від іспанського гранда в плей-офф ЛЧ.