$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+11° Київ +7° Варшава +8° Вашингтон

Українські дзюдоїсти вибороли чотири медалі на юніорському чемпіонаті Європи-2022

jour12 21 Вересня 2022 17:37

Збірна України з дзюдо з чотирма нагородами у своєму активі завершила виступи на континентальній першості серед юніорів у Чехії.

Українська команда завоювала по одному «золоту» та «сріблу», а також дві «бронзи».

Єдину золоту нагороду нашій збірній принесла Єлизавета Литвиненко у ваговій категорії до 78 кг. У фіналі вона здолала нідерландку Яель ван Гімст. Для Литвиненко це дебютне "золото" на ЧЄ. Ще одну медаль у цій же вазі для України виграла Юлія Курченко.

Чоловіча збірна України на юнацькому Євро з дзюдо також взяла дві нагороди. Іван Кутенков виборов «срібло» у вазі до 90 кг. У фіналі українець поступився азербайджанцю Вугару Талібову.

Ще одну медаль серед чоловіків завоював Назар Вісков, який став бронзовим призером у найлегшій категорії - до 60 кг.

Таким чином, із 4 нагородами у своєму доробку «синьо-жовті» разом із Нідерландами розділили сьому місце в загальнокомандному медальному заліку.

Зазначимо, що українці втретє поспіль завершила юніорський чемпіонат Європи з дзюдо з чотирма медалями. Минулого року наша команда виграла одне «золото» та три «бронзи», а 2020 року здобула три «срібла» та одну «бронзу».

Федерація самбо України буде бойкотувати чемпіонат Європи через рішення допустити на турнір представників росії та білорусі.

У болгарській Софії відбулася планетарна першість із паркуру, де українець Богдан Колмаков виграв золоту медаль.

Раніше збірна України з греко-римської боротьби виборола першу нагороду на планетарній першості в сербському Белграді.