+6° Київ +1° Варшава +13° Вашингтон

Українець став найкращим на чемпіонаті світу з паркуру

UA.NEWS 12 Вересня 2022 17:16

У болгарській Софії відбулася планетарна першість із паркуру, де українець Богдан Колмаков виграв золоту медаль.

Українському спортсмену не було рівних у подоланні перешкод на швидкість, повідомляє ТСН.

Колмаков прийшов до фінішу першим за 21,26 секунди. У боротьбі за золоту нагороду наш співвітчизник на понад пів секунди обійшов нідерландця Тангі ван Схінгена.

Зазначимо, що раніше Колмаков виборов історичне «золото» Всесвітніх ігор-2022 в паркурі (також у дисципліні швидкість - прим), який вперше був представлений на змаганнях.

Збірна України з греко-римської боротьби виборола першу нагороду на планетарній першості в сербському Белграді.

Українська команда вперше в історії зіграла поєдинок у фінальній частині чемпіонату світу з Socca, який триває в угорському Будапешті.

Жіноча тенісна асоціація (WTA) оприлюднила рейтинг спортсменок станом на 12 вересня. Перша «ракетка» України Ангеліна Калініна зберегла 47-е місце, другою в національному рейтингу стала Марта Костюк.

Стало відомо, з ким зустрінеться збірна України в 1/8 фіналу «Євробаскета-2022».

Українські легкоатлетки Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко зуміли посісти перше і друге місця у фіналі Діамантової ліги зі стрибків у висоту.