Унаслідок падіння російської ракети у Києві пошкоджено приміщення шістьох посольств
Сьогодні внаслідок російського ракетного обстрілу Києва було пошкоджено приміщення, в якому розташовані кілька посольств. Зокрема це посольства Албанії, Аргентини, Палестинської автономії, Північної Македонії, Португалії та Чорногорії.
Про це повідомляє Національна поліція України.

Здебільшого у приміщеннях вибиті вікна, двері та обвалися фрагменти стелі.

Станом на момент публікації матеріалу інформації про постраждалих дипломатів не було.
Під час російської комбінованої атаки в ніч на 20 грудня протиповітряна оборона знищила п'ять балістичних ракет, які летіли на Київ, та 40 ворожих БПЛА у 8 областях України. Ще 20 безпілотників – не досягли цілей.
У Голосіївському районі ближче до центру столиці було пошкоджено офісну будівлю, дорожнє покриття та газову трубу з подальшою розгерметизацією. Згоріло п'ять автомобілів.
Через ракетний обстріл Києва російськими агресорами 20 грудня за попередньою інформацією, загинула людина.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.