Telegram-канал мера російської столиці Собяніна зламали
Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна ввечері 21 червня зазнав хакерської атаки.
Невідомі отримали доступ до ресурсу та розмістили на ній численні дописи на підтримку України.
Кібератака на верифіковану сторінку російського чиновника відбулася безпосередньо у його день народження.
Численні підписники ресурсу помітили появу десятків однакових повідомлень із закликами та звинуваченнями на адресу чинної влади РФ.
Зокрема, хакери опублікували такі фрази: «Слава Україні», «Москва буде горіти», «Російські п*ри, я задонатив саме на дрони» та інші подібні вислови.
Об'єктом зламу став саме канал під назвою «Сергій Собянін. Особистий блог». Цей інтернет-майданчик є одним із двох офіційних інформаційних ресурсів московського очільника у месенджері Telegram.
Сторінка використовувалася для публікації неформальних звітів та привітань від імені керівника столиці країни-агресорки.
Росія захистила флот від українських дронів садовими сітками
Напередодні українські безпілотникиатакували російський пором «Панагія», який, за даними російських джерел, використовувався для транспортування військових вантажів із території Краснодарського краю до тимчасово окупованого Криму.
У ніч проти неділі, 21 червня, безпілотники атакували порт у Керчі в тимчасово окупованому Криму та порт “Кавказ” у Краснодарському краї РФ, унаслідок чого на об’єктах виникли пожежі.
На Придніпровському напрямку, зокрема на тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області, російські війська дедалі частіше стикаються з проблемами забезпечення та логістики. Сили оборони України посилили тиск на ключові маршрути постачання, що призвело до подальшого ускладнення маневру та підвезення ресурсів для окупаційних підрозділів.

