$ 44.9 € 51.09 zł 11.93
+19° +16° +19°

Київщина та Черкащина лідирують за встановленням газової генерації — Шмигаль

UA NEWS 18 Червня 2026 15:59
Київщина та Черкащина лідирують за встановленням газової генерації — Шмигаль

В Україні станом на середину червня ввели в експлуатацію понад 1,8 ГВт розподіленої газової генерації. Найбільші обсяги нових потужностей зафіксовано у Київській та Черкаській областях.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.

За його словами, загальна потужність введених в експлуатацію генеруючих об’єктів вже досягла 1806,3 МВт. Київщина стала лідером із показником 212,3 МВт, а Черкащина посіла друге місце зі 124,6 МВт.

Лише за останні три з половиною місяці в Україні додатково запустили 338,7 МВт нових генеруючих потужностей. Найактивніше роботи велися у Києві, Київській та Житомирській областях.

Також триває будівництво ще 249 установок загальною потужністю 522,8 МВт. Більшість із них планують ввести в експлуатацію до початку опалювального сезону — у вересні-листопаді.

Джерело: Денис Шмигаль.

Нагадаємо, імпорт газу до України  у квітні впав у 28 разів.

Україна  збільшить імпорт газу з Польщі — регулятор.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток