Київщина та Черкащина лідирують за встановленням газової генерації — Шмигаль
В Україні станом на середину червня ввели в експлуатацію понад 1,8 ГВт розподіленої газової генерації. Найбільші обсяги нових потужностей зафіксовано у Київській та Черкаській областях.
Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.
За його словами, загальна потужність введених в експлуатацію генеруючих об’єктів вже досягла 1806,3 МВт. Київщина стала лідером із показником 212,3 МВт, а Черкащина посіла друге місце зі 124,6 МВт.
Лише за останні три з половиною місяці в Україні додатково запустили 338,7 МВт нових генеруючих потужностей. Найактивніше роботи велися у Києві, Київській та Житомирській областях.
Також триває будівництво ще 249 установок загальною потужністю 522,8 МВт. Більшість із них планують ввести в експлуатацію до початку опалювального сезону — у вересні-листопаді.
Джерело: Денис Шмигаль.
Нагадаємо, імпорт газу до України у квітні впав у 28 разів.
Україна збільшить імпорт газу з Польщі — регулятор.