Російські удари спричинили нові знеструмлення у чотирьох областях України
«Ворог продовжує атакувати українську енергосистему. Внаслідок дронових атак та артилерійських ударів у прифронтових регіонах на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Харківській, Донецькій і Запорізькій областях. Скрізь, де наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи», – йдеться у повідомленні НЕК Укренерго.
Крім того, через сильний дощ, грози та пориви вітру були повністю або частково знеструмлені 40 населених пунктів на Сумщині та Чернігівщині. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені лінії електропередачі.
Рівень споживання електроенергії станом на 9:30 середи відповідає рівню попереднього дня.
«Активне енергоспоживання сьогодні варто перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00», – зазначає Укренерго.
8 червня у Чернігівській області внаслідок чергової російської атаки були зафіксовані перебої з електропостачанням. Без світла залишилися понад 48 тисяч споживачів. Наслідки удару призвели до масштабних відключень електроенергії в регіоні. Відповідні служби працюють над відновленням електропостачання для постраждалих абонентів.
Внаслідок чергового цілеспрямованого удару російських окупаційних військ по критичній інфраструктурі Чернігівського регіону 31 травня виникли серйозні проблеми з енергопостачанням. Ворожа атака на місцевий об'єкт енергетики призвела до миттєвого знеструмлення близько 40 тисяч побутових та промислових абонентів безпосередньо у самому місті Чернігів.