На Волині ексдиректорці дорожнього підприємства оголосили підозру у розтраті понад ₴2 млн
Колишній директорці ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
За даними слідства, чиновниця уклала договір із приватним підприємством, погодила виконання робіт за завищеними цінами та сприяла розробленню документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок у смугах відведення автомобільних доріг місцевого значення на Волині.
У результаті, як стверджує прокуратура, було розтрачено понад 2 млн грн бюджетних коштів.
Дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах).
Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП у Волинській області, оперативний супровід — УСР в області ДСР Нацполіції.
У прокуратурі підкреслили, що відповідно до Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді та винесено обвинувальний вирок.

Про це заявили у Волинській обласній прокуратурі.
Крім того, начальнику одного з управлінь Луцької міської ради повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.
Раніше Верховний Суд підтримав позицію прокурорів Офісу Генерального прокурора та залишив без змін вирок колишній директорці професійного ліцею на Хмельниччині. Її засуджено за розтрату майже 1 млн грн бюджетних коштів.
Перед судом постане колишній очільник Рівненського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, через недбалість якого державі було завдано збитків на суму понад 830 тисяч гривень під час закупівлі авто для армії.