У Севастополі частково відновили електропостачання після масового відключення
В окупованому Севастополі частково відновили електропостачання у низці районів після масштабного відключення світла, яке сталося внаслідок нічних подій 24 червня.
За словами Развожаєва, енергетики відновили подачу електроенергії у віддалених районах, зокрема: Північна сторона, Інкерман, Кача, низка селищ та частина Севастопольської зони Південного узбережжя Криму.
Він заявив, що фахівці працюють безперервно.
«Енергетики працюють без перерви від моменту атаки, завдання складне», – сказав він, закликавши мешканців «набратися терпіння».
Найскладнішою, за його словами, залишається ситуація в Ленінському та Гагаринському районах.
«Електрики не буде до вечора, фахівці роблять все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу енергії», – заявив Развожаєв.
Раніше вранці окупаційна влада повідомляла про повне зникнення електропостачання в місті після нічних подій.
За даними місцевих Telegram-каналів, на головній підстанції Севастополя було зафіксовано кілька вибухів і пожежу, дим від якої було видно на значній відстані.
Українська сторона ці події наразі офіційно не коментувала.
Водночас повідомляється, що в тимчасово окупованому Криму в останні тижні:
- фіксуються перебої з електропостачанням
- діють обмеження на продаж бензину
- запроваджуються графіки відключень
- зростає навантаження на логістичні маршрути
- біля Керченського мосту утворюються черги
Також повідомляється про скорочення роботи частини дитячих оздоровчих закладів на півострові влітку.
Про це заявив очільник окупаційної адміністрації міста Михайло Развожаєв.
Нагадаємо, вночі 24 червня в окупованому Криму зафіксували серію вибухів у районах від Сімферополя до Севастополя. Після роботи російської ППО та мобільних вогневих груп у кількох місцях виникли пожежі.