$ 44.91 € 51.02 zł 11.9
+27° +28° +17°

У Севастополі раптово вимкнули електроенергію через перенавантаження мереж

UA NEWS 25 Червня 2026 10:27
У Севастополі раптово вимкнули електроенергію через перенавантаження мереж
0:00 / 0:00

У тимчасово окупованому Севастополі 25 червня відбулося раптове відключення електропостачання без попереднього графіка. Мешканці міста залишилися без світла через нібито перевантаження енергосистеми за межами регіону.

За словами Развожаєва, обмеження запровадили за командою диспетчера Чорноморського регіонального диспетчерського управління.

«За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання», - зазначив він. 

Офіційно заявлена причина — профілактика перевантаження електромереж і запобігання аварії в енергосистемі.

Відключення відбулося без графіка та попередження, а адресний розподіл обмежень наразі не оприлюднений

Графік відключень обіцяють опублікувати пізніше у каналі «Севастопольенерго».

Мешканців закликали не використовувати потужні електроприлади а очікувати подальших повідомлень про відновлення постачання.

Ситуація з електропостачанням у місті залишається нестабільною, а терміни повного відновлення не називаються.

Про це повідомив призначений окупаційною адміністрацією «губернатор» Михайло Развожаєв.

Крім того, у тимчасово окупованому Криму розпочалося масштабне закриття автозаправних станцій через критичний дефіцит нафтопродуктів. Проблема з постачанням пального зачепила навіть найбільші регіональні паливні мережі, зокрема компанії ТЕС і ATAN.

Нагадаємо: у Росії загострюється паливна криза: на АЗС зникає бензин і ростуть черги.

Росія дозволила гірший бензин через паливну кризу.

Читай нас у Telegram та Sends

Завантажуй наш додаток