+3° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

«Барселона» вперше за чотири роки стала чемпіоном Іспанії.

jour12 15 Травня 2023 14:58

Каталонська «Барселона» стала чемпіоном Іспанії за підсумками сезону-2022/23.

Команда Хаві гарантувала собі золоті медалі за чотири тури до фінішу чемпіонату, коли в гостях змогла обіграти «Еспаньйол» з рахунком 4:2.

Це перший титул для «Барси» у Ла Лізі з 2019 року. З того часу двічі чемпіоном ставав «Реал» і одного разу перше місце посів «Атлетіко».

Каталонці виграли свій 27-й національний титул, тоді як мадридський «Реал» залишається рекордсменом із 35 переможними сезонами.

Варто зазначити, що після фінального свистка футболісти «Барселони» почали святкувати чемпіонство, але вболівальники «Еспаньйолу» вибігли на поле та змусили команду гостей піти у роздягальню.

Нещодавно «Барселона» на виїзді обіграла «Бетіс» у перенесеному матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії – 1:2. Каталонці збільшили відрив від «Реала» до восьми очок.

А європейські футбольні топклуби розробили новий проєкт Суперліги після невдачі із запуском турніру в 2021 році.

В центральному поєдинку 21-го туру іспанської Ла Ліги «Барселона» на виїзді мінімально обіграла «Вільярреал» – 0:1.