$ 39.64 € 42.3 zł 9.75
+23° Київ +24° Варшава +15° Вашингтон

«Барселона» виграла центральний матч туру Ла Ліги та збільшила відрив від «Реала» до 11 очок

jour12 13 Лютого 2023 13:18

«Барселона» в центральному поєдинку 21-го туру іспанської Ла Ліги на виїзді мінімально обіграла «Вільярреал» – 0:1.

Єдиний гол у цьому матчі підопічні Хаві забили в першому таймі. На 18-й хвилині Педрі точним ударом завершив атаку своєї команди після передачі від Роберта Левандовські.

Завдяки перемозі «Барселона» (56 очок) зміцнила своє лідерство в Прімері. «Синьо-гранатові» випереджають найближчого переслідувача – мадридський «Реал» – вже на 11 балів. Щоправда, «вершкові» мають одну гру в запасі.

«Вільярреал» (31 пункт) залишився на восьмому місці.

У наступному туру Ла Ліги каталонці 19 лютого приймуть «Кадіс», а перед цим «Барселона» 16 лютого на «Камп Ноу» зіграє перший матч плейоф Ліги Європи з «Манчестер Юнайтед».

«Вільярреал» у наступному матчі 18 лютого на виїзді зустрінеться з «Мальоркою» в рамках чемпіонату Іспанії.

Нещодавно український голкіпер Андрій Лунін зіграв за «Реал» у програшному матчі чемпіонату Іспанії проти «Мальорки».

Раніше фанати мадридського «Реала» влаштували овацію українському воротареві Андрію Луніну після перемоги над «Барселоною» у матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії.

Мадридський «Реал» остаточно визначився щодо долі українського голкіпера Андрія Луніна у середині грудня. Основним воротарем наразі залишається Тібо Куртуа. «Вершкові» бачать Андрія Луніна заміною 30-річному Куртуа через кілька сезонів, але хочуть, щоб резервний воротар отримував ігрову практику.

У вівторок, 3 січня, відбувся поєдинок 1/16 фіналу Кубка Іспанії з футболу, в якому мадридський «Реал» мінімально обіграв «Касереньо».