+10° Київ +16° Варшава +3° Вашингтон

«Будівельник» виграв перший чвертьфінал Кубка Європи ФІБА

jour12 08 Березня 2023 07:13

Непростою перемогою столичного «Будівельника» завершився перший матч 1/4 фіналу Кубка Європи ФІБА проти французького «Шоле».

Кубок Європи ФІБА, 1/4 фіналу

«Будівельник» – «Шоле» – 73:72 (26:23, 14:27, 14:9, 19:13)

У дебюті зустрічі активнішими були кияни. «Гладіатори» швидко захопили ініціативу та спробували піти у відрив. На піку «Будівельник» вів із +9, але ще до кінця стартової чверті розгубив майже всю перевагу.

А вже в середині другої десятихвилинки «Шоле» зумів вийти вперед. Більше того, один із лідерів французької ЛНБ розпочав методично збільшувати свою перевагу. Як наслідок, на велику перерву «червоно-білі» пішли зі солідним гандикапом 10 очок.

Напруженою виявилася третя чверть. «Шоле» впевнено тримався в лідерах, але поступово вітчизняний гранд скоротив відставання. На початку фінальної 10-хвилинки «Будівельник» навіть вирівняв становище (59:59) і дав старт грі нервів.

У кінцівці поєдинку лідер кілька разів змінювався. Та все ж, «гладіатори» зуміли вирвати непросту перемогу. Найрезультативнішим у матчі став атакувальний оборонець «Будівельника» Джонні Берганемескел (20 очок, 1 підбирання, 6 передач). Другий чвертьфінальний матч відбудеться 14 березня у Франції.

Раніше непростою перемогою національної команди України завершився домашній матч кваліфікації до чемпіонату світу-2023 проти збірної Ісландії.

6 грудня чинний чемпіон України з баскетболу «Прометей» поступився французькому «Буру» у матчі сьомого туру групового етапу Єврокубка.

Також непростою перемогою слобожанського «Прометея» завершився матч 9-го туру Єврокубка проти італійської «Венеції» на виїзді.