$ 39.53 € 42.31 zł 9.78
+15° Київ +17° Варшава +19° Вашингтон

«Прометей» здобув перемогу над «Венецією» у баскетбольному Єврокубку

jour12 22 Грудня 2022 09:01

Непростою перемогою слобожанського «Прометея» завершився матч 9-го туру Єврокубка проти італійської «Венеції» на виїзді.

Єврокубок, група A, 9-й тур

«Венеція» – «Прометей» – 71:75 (19:14, 17:16, 13:24, 22:21)

Італійська команда впевненіше розпочала матч. У середині стартової чверті венеціанці вели з +10. Слобожанці, однак, зуміли зламати цей сценарій і ще до другої десятихвилинки скоротили дефіцит очок удвічі.

У другій чверті ситуація повторилася. «Венеція» на піку мала перевагу дев'ять пунктів, але перед великою перервою український гранд трохи покращив статистику. Хоч «Прометей» і поступався після першої половини, та надпотужно провів третю чверть. Швидко зрівнявши рахунок (40:40), підопічні Ронена Гінзбурга видали домінантний відрізок (10:0) і заклали фундамент перемоги.

Звісно, «Венеція» пручалася. Раз у раз господарі паркету скорочували відставання після ривків слобожанців. Останні хвилини вийшли геть нервовими. Та все ж, «Прометей» відсвяткував успіх на виїзді.

Перемога дозволила слобожанцям зрівнятися з італійським колективом за показниками. Тепер в обох команд по 5 перемог і 4 поразки. Вони ділять 3-6 місця з «Бурсаспором» та «Ульмом».

Нагадаємо, 6 грудня, чинний чемпіон України з баскетболу «Прометей» поступився французькому «Буру» у матчі сьомого туру групового етапу Єврокубку.

Чоловіча збірна України у 4-му турі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу поступилася Греції, якій 41 очко приніс Янніс Адетокумбо.

Проте черговою перемогою збірної України завершився матч 3-го туру чемпіонату Європи-2022 проти господарів турніру – збірної Італії (84:73).